آموزش تحلیل حرارتی یک لوله زانویی که در مسیر جریان آزاد هوا قرار می گیرد. – دانلود

دسته بندی محصول : نرم افزار های آماده نام فایل : آموزش تحلیل حرارتی یک لوله زانویی که در مسیر جریان آزاد هوا قرار می گیرد.

آیا می خواهید یک  هندسه پیچیده را  که در معرض جریان هوای خنک کننده قرار دارد تحلیل کنید؟

آیا می خواهید خودتان هندسه را ایجاد کنید؟

آیا می خواهید خودتان مش بزنید؟

آیا می خواهید خودتان تحلیل کنید؟

آیا می خواهید محیط سیال و جامد را به صورت کوپلینگ حل کنید تا توزیع دما در جامد را نیز داشته باشید؟

از همین جا شروع کنید ما به شما  خلق یک لوله زانویی در Solid work را آموزش می دهیم . بعد می آموزیم  که آن را  به گمبیت منتقل کنید و بعد در گمبیت Gambit چگونه مش بزنید . و در فلوئنت چگونه نتایج را بدست آورده و تحلیل کنید . این مثال شامل 50 عکس آموزشی به همراه توضیحات کامل می باشد. 

تعریف مسئله: بک زانویی 90 درجه  که جداره داخلی آن دارای شار حرارتی 100 وات بر متر مربع است در جریان هوای آزاد با دمای 375 کلوین قرار می گیرد که با سرعت 1 متر بر ثانیه جریان دارد. توزیع دمای جداره خارجی زانویی و همچنین توزیع دما در گوشته آلومنیومی لوله چگونه است.؟

43 صفحه ورد و PDF


 

فایل : آموزش تحلیل حرارتی یک لوله زانویی که در مسیر جریان آزاد هوا قرار می گیرد. 

برای دریافت آموزش تحلیل حرارتی یک لوله زانویی که در مسیر جریان آزاد هوا قرار می گیرد. اطلاعات کامل باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

برای ادامه مطلب + دانلود کلیک کنید

پشتیبانی برای آموزش تحلیل حرارتی یک لوله زانویی که در مسیر جریان آزاد هوا قرار می گیرد. 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی : آموزش فلوئنت, گمبیت, سالید ورک, مسئله, لوله , زانویی , حل کوپل, کوپلینگ , Coupling

دانلود آموزش فلوئنت, گمبیت, سالید ورک, مسئله, لوله , زانویی , حل کوپل, کوپلینگ , Coupling بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 324548 رو از دسته بندی نرم افزار های آماده دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت آموزش تحلیل حرارتی یک لوله زانویی که در مسیر جریان آزاد هوا قرار می گیرد. با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

آموزش تحلیل حرارتی یک لوله زانویی که در مسیر جریان آزاد هوا قرار می گیرد. و آموزش فلوئنت, گمبیت, سالید ورک, مسئله, لوله , زانویی , حل کوپل, کوپلینگ , Coupling و نرم افزار های آماده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *