مجله نرم افزاری و تصویری فوق العاده ارزشمند چس بیس شماره ChessBase Magazine 177 – دانلود

دسته بندی محصول : نرم افزار های آماده نام فایل : مجله نرم افزاری و تصویری فوق العاده ارزشمند چس بیس شماره ChessBase Magazine 177

ChessBase Magazine 177

مجله نرم افزاری و تصویری فوق العاده ارزشمند چس بیس شماره  177

محصول :  2017 chessbase

نسخه کم حجم

dvd کامل نسخه کم حجم

بیش از ده ها فیلم آموزشی شطرنج- شروع بازی – وسط بازی – آخربازی – تفسیر بهترین بازیهای بزرگان شطرنج ومطالب آموزشی با فرمت  -cbv شامل آموزش وتست آزمون و تمرین شطرنج برای تمام سطوح

نتیجه تصویری برای ‪ChessBase Magazine 177‬‏

ده مقاله برتر از نگاه سردبیر:

1. در نهایت ویک آن زی را هم فتح گرد! وسلی سو با ارائه بازی خود را در برابر ویدوشک و توضیح میدهد که چرا پیروزی در این مسابقات کلاسیک در هلند برای او بسیار مهم بود.

2. ایده “عجیب و غریب”: لوون آرونیان توضیح میدهد که چگونه با 8.Na3 در کاتالان او یک پیروزی درخشان در برابر گیری به دست آورد.

3. دفاع فرانسه تهاجمی: – درست مثل جو ونجون پیروزی او در برابرهو ییفان را همراه با سیمون ویلیامز “حرکت به حرکت”! دنبال کنید.

4. وسوسه اسپانیایی: راینر ناک به شما نشان دهد که چگونه به اغوا کردن حریف خود برای افتادن به دام 7.Ng5 با 6 … D7-D6 بازی کنید.

5. ” رخ های در هم کوبنده”: همراه با الیورریه به برخی از آتش بازی های تاکتیکی با تهدید های دو گانه و حرکت های چند منظوره بپردازید. (ویدئویی تعاملی).

6. برای و در برابر بوگو هندی: استاد بزرگ پوستنی خلاصه روند گشایشی در سال های اخیر را با شما در میان می گذارد و به شما نشان می دهد آنچه در حال حاضر توصیه می شود.

7. “اسکاندیناوی پرتغالی”: اجازه دهید پترا پاپ به شما نشان دهد چگونه به بهترین وجه در برابر گامبی 1.e4 D5 2.exd5 Nf6 Bg4 3.d4. بازی کنید.

8. “راه دیوانه وار برای بردن”: آنیش گیری توضیح می دهد که چگونه او آندرکین را به دردسر انداخت با دفاع اسکاتلندی و چه حرکت درخشانی را ( که توسط موتور های شطرنج یافت شده) او در پایان بازی از دست داده است.

9. درهم شکستن فوق العاده: لذت ببرید از بازی با شکوه ریچارد راپورت در برابر وسلی سو همراه با تجزیه و تحلیل ویدئو توسط دانیل کینگ.

10. شگفتی در هندی وزیر: بازیکن برتر سوئیس یانیک پلتیر به بررسی نو آوری 9.Be1 آرونیان می پردازد (ویدئو)

برای باز کردن فیلمهای این مجله آموزشی میتوانید نرم افزار رایگان شطرنج ChessBase Reader را در زیر دانلود کنید با این نرم افزار میتوانید فایل های cbv,pgn را هم باز کنید

دانلود با لینک مستقیم با حجم 36.95 مگابایت 

 

 

 

 

 


 

فایل : مجله نرم افزاری و تصویری فوق العاده ارزشمند چس بیس شماره ChessBase Magazine 177 

برای دریافت مجله نرم افزاری و تصویری فوق العاده ارزشمند چس بیس شماره ChessBase Magazine 177 اطلاعات کامل باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

برای ادامه مطلب + دانلود کلیک کنید

پشتیبانی برای مجله نرم افزاری و تصویری فوق العاده ارزشمند چس بیس شماره ChessBase Magazine 177 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی : مجله نرم افزاری ,مجله چس بیس شماره 177,ChessBase Magazine 177

دانلود مجله نرم افزاری ,مجله چس بیس شماره 177,ChessBase Magazine 177 بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 1006507 رو از دسته بندی نرم افزار های آماده دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت مجله نرم افزاری و تصویری فوق العاده ارزشمند چس بیس شماره ChessBase Magazine 177 با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

مجله نرم افزاری و تصویری فوق العاده ارزشمند چس بیس شماره ChessBase Magazine 177 و مجله نرم افزاری ,مجله چس بیس شماره 177,ChessBase Magazine 177 و نرم افزار های آماده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *